Ustájení koní

V ceně boxového ustájení 6 100,-Kč/měsíc je zahrnuto krmení 2x denně (oves, ječmen), přidávání minerálních doplňků, místování 1x denně, seno 2x denně, podestýlka- sláma (po domluvě možný jiný druh), mycí box, vyvádění koně do ohrad. Možnost výběru ze dvou typů boxového ustájení - venkovní anglické boxy a boxové ustájení ve stáji.

V ceně pastevního 24/7 ustájení 4 500,-Kč/měsíc je zahrnuto krmení 2x denně (oves, ječmen), přidávání minerálních doplňků, celodenní přístup k senu a napájecím zařízením, mycí box, vodění koní na krmení.

V areálu je k dispozici osvětlená písková jízdárna s geotextilií o rozměrech 60 x 40 m vybavena skokovým materiálem a kruhová ohrada k pohybování koní. Povrch na jízdárně je pravidelně udržován.

Zázemí pro jezdce zahrnuje vytápěnou šatnu s kuchyňkou, mikrovlnou troubou, lednicí, varnou konvicí, WC, sprchovým koutem, prostornou sedlovnou. Šatna také disponuje věšáky určené pro sušení dek na koně.

Koně mají k dispozici prostorné výběhy v těsné blízkosti areálu s terénními skoky. Výběhy jsou opatřeny napájecími zařízeními, přístřešky a bohatým stromovým porostem zajišťující stín v letních měsících. Na areál navazují rozmanité terény s možností plavení koní v nedaleké přehradě.

Součástí areálu je také stylový konibar či venkovní a vnitřní dětský koutek. Parkování vozidel v místě areálu. Autobusová zastávka 5 minut od areálu.  Možnost zprostředkování veterináře, kováře, zubaře, fyzioterapeuta i služeb profesionálního trenéra.

Dle dohody přikrmování koní, asistence při kování, dekování koní, maska proti hmyzu, chrániče do výběhu, pohybování a lonžování koní.